O nás » Aktivity našeho centra
Terapeutické služby:

V příjemném prostředí našeho centra nabízíme tyto terapeutické služby.

V současné době v centru působí:

 

Hana Hedvika Záhorcová (terapeutka metody RUŠ)

Komu je metoda RUŠ určena?

Metoda je určena všem, kteří vědí, že mají problém/y a jsou rozhodnutí je vyřešit.
Je určena pro práci terapeuta s klientem, a především pro individuální práci jednotlivce se sebou samým.

Co se s ní dá vyřešit?

Metoda RUŠ vyřeší jakékoliv problémy psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové).Přichází lidé v krizových a zlomových okamžicích života, kteří řeší zásadní životní problémy a situace, mají problémy vztahové, pracovní, osobní. Jiní chtějí zpracovat svoje neduhy a nemoce. A také přichází lidé, kteří jsou víceméně spokojení a v jejichživotě „skřípe“ jen něco málo a chtějí svůj život zkvalitnit, zlepšit, žít spokojeně ve všech oblastech života. To, co mi vadí, je můj problém.

Pokud mám z čehokoliv ve svém životě nepříjemné pocity (emoce nebo tělesné), například: vadí mi to, mám vztek, je mi to líto, mrzí mě to, nemohu se s tím smířit, je mi z toho smutno, žárlím, hněvám se… ale také píchá mě v zádech, bolí mě hlava, mám stažený žaludek, mám tu a tu nemoc, chorobu… Jsou to moje pocity a jsem to já, komu znepříjemňují život. A je jedno, jestli se moje nepříjemné pocity týkají mé osoby nebo někoho jiného. Negativní pocity mám já. Tedy zase jen já je mohu trvale změnit, vyřešit.


Metoda RUŠ mi pomohla, efekt je trvalý a vše se stále vyvíjí víc a víc šťastněji, když už člověk ví jak na to. Je jasná, rychlá a pomáhá všem rozhodnutým na všechno. Pracuji s ní ráda a moc mě to baví a naplňuje.
Proč pracuji metodou RUŠ (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)?


Co přinesla RUŠka mně osobně

Můj život se díky metodě RUŠ celý změnil. Vyčistila jsem si svoje velké trápení ze smrti snoubence otce mojí dcery a spoustu dalších jiných problémů ... Během kurzů metody RUŠ jsem dostala odpovědi na otázky, které mě celý život zajímaly a celý život jsem toto hledala. Metoda RUŠ je opravdu geniální, tak účinná a skutečně rozkrývá podstatu, na vlastní kůži jsem to zažila, když jsem zapracovala na svém příběhu. Díky této metodě člověk poznává i to jak to vlastně vše funguje atd ... a je to krásný a naplňující být součástí tohoto procesu v sobě. Jsem moc vděčná, že jsem si tímto prošla a že jsem tady a žiji šťastně dál.Touto cestou se vyřeší opravdu vše, pro co se člověk rozhodne, že chce vyřešit.


Jaké mám výsledky s klienty

Je krásné vidět jak se klientům a účastníkům kurzů jejich životy rychle mění a mizí najednou to, co jim bránilo žít šťastný život. A my všichni můžeme šťastně žít, když se pro to rozhodneme a uděláme ty správné kroky k tomu ..... :-) Jsem vděčná, že jsem metodu RUŠ poznala a ze srdce přeji tyto změny i dalším lidem na této Zemi. Jsem ráda, že mohu takto pomáhat dál ...
Cena za terapii je: v Praze 2 500,- Kč

 

Telefon: +(420) 737 038 278
E-mail: hanahedvika@centrum.cz

Cena za terapii: 2 600,- Kč
Jazyky terapie: Čeština
Terapeut: Ano
Asistent:

Ano

Adresa působiště :

Centrum Harmonizace Vody - Naturesa.cz, Plaská 7, Praha 5 - Malá StranaLéčivý rozhovor