O nás » Naturesa.cz
Naturesa.cz
V našem internetovém a kamenném obchodě (Centrum Harmonizace Vody - Plaská 7, Praha 5 - Malá Strana) Vám nabízíme jedinečné skleněné karafy a sklenice NaturesDesign a další produkty pro zpříjemnění Vašeho vědomého života a vztahu k vodě:

Naturesa.cz - Mgr. Michal Strnad
Centrum Harmonizace Vody

Revitalizační karafy a sklenice na vodu NaturesDesign.cz
CELOSTNÍ HARMONIZACE A REVITALIZACE VODY

 

Karafy NaturesDesign jsou výsledkem harmonického spojení vody, hudby a skla

 

Ve specifickém tvaru karaf NaturesDesign se voda a další tekutiny revitalizují a zlepšují svojí chut a biologickou hodnotu.

Jedinečnost designu karaf NaturesDesign spočívá v nezaměnitelném tvaru, který vzniknul převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle. Princip revitalizace vody a tekutin v karafách.

Karafy NaturesDesign mění strukturu vody a každé tekutiny obsahující vodu. Ve specifickém tvaru karaf NaturesDesign se voda a tekutiny vitalizují, energetizují a harmonizují. Tekutina v karafě začne vibrovat a vlny navzájem harmonicky rezonují, zesílí a vytvoří nové silové pole. Zvýší se tak vitální a biologická hodnota vody. Vytvoří se rezonanční obrazce, které zvýší kvalitu vody a slučitelnost vody s dalšími tekutinami. Toto rezonanční pole vzniká v karafě, ale silně ovlivňuje také její okolí a naplní místnost jemnohmotnými vlnami harmonické rezonance příznivými pro lidský organismus, rostliny a vše živé.


Účinky karaf a skleněných produktů

Běžná pitná voda přichází o svoji přirozenou vitalitu dlouhým putováním vodovodním potrubím. 3 minuty pobytu vody v karafách NaturesDesign jsou dostatečné k revitalizaci a oživení oslabené vody z vodovodu.

Výsledky testů pocházejí z laboratoří EF Brown, CH-3628 Uttigen ve Švýcarsku. Krystaly vody jsou fotografovány s využitím metody, kterou vyvinul Masaru Emoto.

Věříme, že Vás naše produkty potěší a splní Vaše očekávání.
Další informace naleznete také na našich stránkách:

S úctou
Váš team NaturesDesign.cz

 

Všeobecné informace

Používání
Rozměry ručně vyráběných produktů se mohou mírně lišit vzhledem k individuálnímu procesu výroby. Mohou zde být drobné rozdíly v hmotnosti blížící se standartní uvedené hmotnosti.

Čištění
Naše skleněné výrobky je obecně nejvhodnější čistit ručně s použitím přírodních čistících prostředků jako je např. kyselina citrónová (polévkovou  lžíci kyseliny citronové - aplikujte pouze uvnitř nádob). Nepoužívejte agresívní čistící přípravky a výrobky umývajte výlučně ručně.  Silnější nečistoty odstraníte krouživým pohybem zrnek nevařené rýže v teplé vodě uvnitř karaf. Pouze výrobky bez symbolů a afirmací je možné mýt v myčce.

Upozornění
NaturesDesign produkty, které jsou uvedeny v tomto obchodě nejsou určeny pro diagnostiku, léčbu a prevenci jakékoliv nemoci nebo onemocnění. K použití těchto produktů  se  neváží žádné přísliby vyléčení nebo ovlivnění průběhu choroby a slibů pro zvýšení pohody a jejich používání závisí jedině na uvědomělém jednání uživatelů a jejich zodpovědnosti.

Loga NaturesDesign a tvary produktů jsou chráněny zákony na ochranu značek.

Harmonizace vody - Revitalizace vody - Živá voda - Harmonizovaná voda - Karafa s květem života - Masaru Emoto - Květ Života

Pijeme vodu s láskou a vděčností