Voda - zdroj života
Voda - původní zdroj života

Každý kdo jednou ochutnal čerstvou vodu z horského pramene  a  sám poznal kvalitu pramenité vody - při srovnání  s domácí kohoutkovou vodou z vodovodu cítí jasný rozdíl.  Důvodem je fakt, že   upravovaná voda  již není tak chutná ani energizující. Není divu, když si uvědomíme jakým vzdálenostem, procesům úpravy a znečištěnému životnímu prostředí byla voda vystavena na cestě od pramene k Vám.

Ve specifickém tvaru karaf a ostatních produktů se voda a další tekutiny opět revitalizují  a zlepší se jejich chut a biologická hodnota. Aby bylo možné vizuálně  doložit jak hluboce ovlivňují a zlepšují naše produkty vnitřní strukturu vody a její vlastnosti - k tomu slouží fotografie vodních krystalů vody u všech produktů v katalogu.

Výsledky zkoušek a fotografie pocházejí z laboratoří EF Braun v Uttingenu ve Švýcarsku. Všechny vzorky vody byly vyfotografovány za použití metody vyvinuté japonským vědcem panem Masaru Emotem. Každý vzorek odebraný z vody uchovávané v produktech ND vykazuje krásný výrazně proměněný symetrický krystal. Tyto změny ve vnitřní struktuře vody jsou způsobeny souhrnem prvků použitých při výrobě skleněných a porcelánových nádob (jako je konstrukční princip  Zlatého řezu, použití symbolu Květu života, ryzí a přírodní použité materiály), které dodávají vodě svěží, příiemnou, přirozenou a přírodní chuť.

 

Předtím - Potom

Běžná voda z vodovodu je oslabená nepřirozeně vysokým tlakem a prouděním v dlouhém rovném potrubí. 3 minuty vody v karafě  stačí k revitalizaci a k oživení oslabené vody z vodovodu.

Výsledky testů pocházejí z laboratoří
EF Brown, CH-3628 Uttingen ve Švýcarsku.

Krystaly vody jsou fotografovány s využitím metody, kterou vyvinul pan Masaru Emoto.

Harmonizace vody - Revitalizace vody - Živá voda - Karafa s květem života - Květ života